Global Water Dystrybutor Wody - gdzie kupić?

Szukając odpowiedniego miejsca do zakupu omawianego dystrybutora wody, warto zaopatrywać się u autoryzowanych dostawców. Dzięki temu można mieć pewność otrzymania oryginalnego produktu w konkurencyjnej cenie, a ponadto liczyć na pełne wsparcie w razie jakichkolwiek awarii czy problemów z obsługą, czego nie można powiedzieć o niesprawdzonych dostawcach. Przypominamy, że woda wpływa na zdrowie, dlatego w jej przypadku zawsze warto kierować się możliwie najwyższą jakością.

Global Water Dystrybutor Wody - specyfikacja

Dystrybutor wody Global Water to urządzenie nieduże, posiadające zbiornik o pojemności 5 litrów. Wewnątrz sprzętu znajduje się filtr stalowy, filtr sedymentacyjno-węglowy, filtr antybakteryjny węglowy oraz membrana osmotyczna. Dzięki temu woda jest oczyszczana niemal w 100%. Urządzenie jest niewielkie - jego wymiary wynoszą 38,8 x 18,3 x 44 cm, a waga to 7 kg. Użytkownik może wybrać preferowaną temperaturę wody: 25, 50, 85 lub 95 st. Celsjusza. Pobór mocy w przypadku tego modelu wynosi 2300 W. Dystrybutor jest obsługiwany z poziomu panelu dotykowego.

Dystrybutor wody Global Water - cena

Dystrybutor wody Global Water jest urządzeniem zaawansowanym technologicznie i kompaktowym - jest szczególnie przydatny w pomieszczeniach socjalnych w biurach, często używa się go także w domu. Posiada bardzo estetyczny design, doceniany także przez estetów. Mimo tych wszystkich cech, cena dystrybutora wody Global Water jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego tym bardziej warto się w niego zaopatrzyć. Sprzęt jest prosty w obsłudze i zapewnia wyjątkowo czystą, bardzo smaczną i co ważniejsze - zdrową wodę.