Dystrybutor Wody Office Star - gdzie kupić?

Wiele osób może się zastanawiać, gdzie można nabyć najlepszej jakości dystrybutor wody Office Star. Z pewnością najlepszym miejscem może okazać się strona sklep.osmoza.pl. Nie dość, że każdy klient może dostać tutaj sprawdzony sprzęt, doświadczeni pracownicy z pewnością doradzą, jakiego wyboru dokonać. Office Star można zamontować samodzielnie, jednak jeżeli zajdzie taka potrzeba sklep oferuje także usługi monterskie. Dzięki temu klient będzie miał pewność, że jego dystrybutor będzie działał prawidłowo.

Dystrybutor Wody Office Star - specyfikacja

Office Star to niezwykle elegancki i estetycznie wyglądający sprzęt, który sprawdzi się nawet w biurze prawnika. Posiada on wbudowany system filtracji wody miejskiej lub studziennej oparty na zasadzie odwróconej osmozy. Dzięki temu klient może mieć pewność, że sięga po czystą, zdrową wodę. Urządzenie umożliwia pobieranie wody w temperaturze od 6 do 94 stopni. Ponadto zostało ono wyposażone w pompę podnoszącą ciśnienie, dzięki czemu świeżej wody nigdy nie zabraknie. Dystrybutor posiada elektroniczny panel sterujący, który informuje o temperaturze wody oraz godzinie.

Office Star Dystrybutor Wody - cena

Wiele osób błędnie uważa, że dystrybutor pobiera mnóstwo energii oraz jest drogi w utrzymaniu ze względu na ciągłe pobieranie wody. Jednak wbrew pozorom dzięki takiemu urządzeniu można zaoszczędzić więcej niż przy użyciu dystrybutora na butle. Ponadto urządzenie jest tanie w eksploatacji. System filtracji został bowiem wyposażony w komputer, który dba o regularne płukanie membrany, co znacznie wydłuża żywotność. Ponadto zmiana filtra jest bardzo prosta, szybka i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.